Портал відкритих даних міста Вознесенськ містить дані у машиночитному форматі (csv) та у xlsx про різні сфери життя міста (освіта, , дозвілля, транспорт, медицина та інші).

На порталі завантажені дані, що були надані міською радою міста Вознесенськ та опрацьовані ініціативою "Дані міст" Громадянської мережі ОПОРА та TechSoup.

Цей ресурс був створений для того, щоб громадяни могли отримати потрібну інформацію про своє місто у зручному форматі, активісти та розробники - дані для аналізу, розробки сервісів для міста, а бізнес та влада - можливість покращити свою роботу.

Портал розроблений на відкритій платформі CKAN. Для даних ми використовуємо Creative Commons Attribution License, яка дозволяє всім користувачам повторно використовувати, поширювати дані, що містяться на порталі з обов’язковим посиланням на джерело даних.

Портал відкритих даних міста Вознесенськ розроблено в рамках всеукраїнського проекту “Дані міст”, який реалізовує Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).